matros    Популярність робітничих професій зростає на ринку праці. Майстри  виробничого навчання і викладачі Професійно-морського ліцею продовжують зустрічати одинадцятикласників міста Херсон з метою популяризації робітничих професій і заохочення їх до вступу у наш ліцей.

    03.05.2018 р. до нас завітали випускники школи № 53. Вони отримали детальну і вичерпну інформацію про наш навчальний заклад, про умови вступу і можливості працевлаштування в майбутньому. Школярі здійснили екскурсію по ліцею. В такелажній аудиторії вони почули розповідь про  роботу матросів і мотористів, спробували одягнути за хвилину рятувальний костюм моряка, і один юнак одягнув цей костюм навіть за тридцять секунд! В лабораторії офіціантів школярі дізнались про професії бармена, офіціанта, буфетника, адміністратора, складали серветки різними формами. А на кухні учні ознайомились з почесною працею пекарів і кухарів. Цього разу наші майстри виробничого навчання представили майстер-клас «Традиційна українська кухня – вареники». Дуже смачно!!

    Ми маємо надію, що школярі зацікавились робітничими професіями, та очікуємо їх на навчанні в стінах Професійно-морського ліцею.

kuxarofisiant