veteran    08.05.2018 р. з нагоди Дня пам’яті і примирення в Україні і Дня Перемоги співробітники та учні Професійно-морського ліцею відвідали ветерана праці Шухт Н.С., якій надається шефська допомога.

matros    Популярність робітничих професій зростає на ринку праці. Майстри  виробничого навчання і викладачі Професійно-морського ліцею продовжують зустрічати одинадцятикласників міста Херсон з метою популяризації робітничих професій і заохочення їх до вступу у наш ліцей.

ninarkot    Наркозалежність – соціальне зло, яке веде до дуже тяжких наслідків, часто – до  загибелі людини. 23 квітня 2018 р. у Професійно-морському ліцеї у групі КМ-1.1. (з професії «Кухар-матрос») була проведена виховна година за участю медичної сестри  «Скажи «НІ» – наркотикам!».

kartopl smakota    17 і 19 квітня 2018 року у нашому ліцеї відбулись профорієнтаційні заходи: «Професійно-морський ліцей –     17 і 19 квітня 2018 року у нашому ліцеї відбулись профорієнтаційні заходи: «Професійно-морський ліцей – структурний підрозділ Херсонської державної морської академії».